Корзина
Нет отзывов, добавить
Проектирование и монтаж климатических системВентиляция
ООО "Спецмонтаж-ИФ"
+380977754821
Часто задаваемые вопросы

Часто задаваемые вопросы

Що являє собою тепловий насос?

Тепловий насос ― пристрій для переносу теплової енергії від джерела низькопотенційної теплової енергії (з низькою температурою) до споживача (теплоносія) з більш високою температурою. Термодинамічно тепловий насос аналогічний холодильній машині. Однак якщо в холодильній машині основною метою є виробництво холоду шляхом відбору теплоти з будь-якого об’єму випарником, а конденсатор здійснює скидання теплоти в навколишнє середовище, то в тепловому насосі картина зворотна. Конденсатор є теплообмінним апаратом, що виділяє теплоту для споживача, а випарник ― теплообмінним апаратом, що утилізує низькопотенційну теплоту та переробляє її у вторинні енергетичні ресурси і (або) нетрадиційні поновлювані джерела енергії.

 

Що дає рекуперація і чи потрібна вона?

   У простих системах вентиляції витяжне повітря просто викидається на вулицю. У холодний період року це збільшує витрати на опалювання, а влітку ― на кондиціонування. Системи з рекуперацією мають ефективність використання тепла до 85% і дозволяють значно економити на експлуатаційних витратах.

   Звичайно, часто первинні витрати на систему з рекуперацією вище, не дивлячись на нижчу встановлену потужність устаткування, та зате потім експлуатація не тільки системи вентиляції і кондиціонування, але і системи опалювання обійдеться дешевше.

   Економія може досягати до 20 разів в порівнянні з системами без рекуперації. У комплектних системах припливно-витяжної вентиляції передбачений блок рекуперації з автоматикою. Нічого не потрібно винаходити, потрібно тільки скористатися світовим досвідом економії енергоресурсів.

Чим відрізняється рециркуляція від рекуперації?

   Рециркуляція ― це повернення (повне або часткове) витяжного повітря назад в приміщення. Всі настінні побутові кондиціонери ― це 100% рециркуляція. Канальні кондиціонери допускають роботу при рециркуляції 70%.

   Рекуперація ― це використання теплової енергії, запасеної в повітрі, що видаляється з приміщення, для обігріву або охолоджування припливного повітря, що поступає. Рекуперація відбувається в теплообміннику припливно-витяжної системи вентиляції. При цьому припливне і витяжне повітря не змішуються.

Як вигялядає принципова схема обв'язки сонячного колектора?

   Вакуумні сонячні колектори ATMOSFERA ідеальні для застосування в цілорічному режимі роботи в будь-яких кліматичних зонах. Геліосистеми забезпечують від 30% до 90% потреби в гарячій воді і до 30% опалення. 

   Термін експлуатації ― 25 років, гарантія на системи до 15 років. Використовуючи обладнання ATMOSFERA, ви маєте можливість значно знизити свої витрати на нагрів гарячої води, а також збільшити термін служби основного котельного обладнання, відключивши його в літній період.

Чим відрізняється сонячний колектор від сонячних батарей?

Сонячний колектор виробляє теплову енегрію, а сонячні батареї ― електричну.

Які основні відмінності у плоских та вакуумних колекторах?

Плоский:

а) у сонячні дні ККД колектора на 10% вищий, у порівнянні з вакуумним;

б) нижча вартість;

в) термін служби складає 50р.

Вакуумний:

а) ККД у зимовий період та похмурі дні на 20% кращий, у порівнянні з плоским;

б) більша продуктивність за рік;

в) менші тепловтрати;

г) термін служби до 25р;

д) більша вартість.

Яка суть роботи сонячних колекторів?

   Насправді суть роботи сонячних колекторів доволі проста. Будь-який сонячний колектор, незалежно від його типу чи конструкції, перетворює енергію Сонця в теплову енергію для опалення, гарячого водопостачання, нагрівання басейну тощо. Втім, геліосистеми з використанням високоефективних вакуумних сонячних трубок здатні працювати цілий рік на відміну від плоских геліоколекторів. Вакуумна теплова трубка виготовляється зі спеціального зміцненого баросилікатного скла. Зовнішня труба такого колектора є прозорою, а внутрішня ― покрита високоякісним селективним покриттям, яка забезпечує максимальне поглинання сонячного тепла при мінімальному рівні рефлекції (тобто, мінімальному рівні відбиття сонячних променів назад у атмосферу). Для уникнення теплових втрат між зовнішньою та внітрішньою трубками передбачено вакуум. Для того, щоб підтримувати вакуум, застосовують барієвий газопоглинач, який у виробничих умовах підлягає впливу високих температур.

   Абсорбування сонячного тепла проходить у мідній трубці, яка розташована всередині вакуумної труби. Мідна труба є порожнистою і містить всередині запатентовану неорганічну й зовсім нетоксичну рідину. При нагріванні ця рідина закипає і починає випаровуватись.

   Труби геліоколектора мають круглу форму, завдяки чому кількість сонячної енергії, яка падає на сонячний колектор практично не змінюється протягом дня. Труби розміщуються паралельно одна одній, кут їх нахилу відносно горизонту залежить від географічної широти місцевості, де встановлюється сонячна система опалення. Правильно орієнтовані трубки протягом дня пасивно рухаються за сонцем.

Що таке сонячний колектор?

   Сонячний колектор ― це пристрій, який призначений для поглинання сонячної енергії, яка переноситься видимим та ближнім інфрачервоним випромінюванням та для подальшого її перетворення в теплову енергію, придатну для використання.

  

 
Контакты
 • Телефон:
  +380 (97) 775-48-21
  +380 (66) 599-79-05
 • Контактное лицо:
  Ярослав Козак
 • Адрес:
  ул. Целевича 18а, Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76008, Украина
Карта