Продавець ТОВ "Спецмонтаж-ІФ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
Проектирование и монтаж климатических системВентиляция

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

ТОВ "Спецмонтаж-ІФ"
+380977754821
+380977754821
+380665997905
  • 1
  • 2
  • 3

Вентиляція спортзалу

  • Послуга

від 650 000 грн.

+380977754821
  • +380665997905
Вентиляція спортзалу
Вентиляція спортзалуПослуга
від 650 000 грн.
+380977754821
  • +380665997905

Опис

1. Рухливість повітря в зонах перебування займаються приймається, не більше:

0,3 м/с ― у спортивних залах для боротьби, настільного і в критих ковзанках;

0,5 м/с ― в інших спортивних залах.

Зазначену рухливість повітря в зонах перебування займаються в зальних приміщеннях рекомендується забезпечувати, застосовуючи, як правило, зосереджену подачу припливного повітря.

2. Відносну вологість повітря в спортивних залах рекомендується приймати в межах 30-60%, маючи на увазі, що нижні межі приймаються для холодного періоду року при температурах, зазначених у табл. 13.

При застосуванні клеедеревянных конструкцій у зоні їх розташування цілодобово і цілорічно забезпечується відносна вологість не менше 45% і температура не вище +35 °С.

3. Розрахунок повітрообміну в універсальних залах критих ковзанок із штучним льодом з місцями для глядачів проводиться для наступних експлуатаційних режимів при функціонуванні:

- льоду і місць для глядачів;

- місць для глядачів без використання льоду;

- льоду без використання місць для глядачів.

В спортивних залах (без штучного льоду) з місцями для глядачів розрахунок повітрообміну рекомендується проводити для двох режимів ― з глядачами і без них.

4. Нагрівальні прилади і трубопроводи в спортивних залах не повинні, як правило, виступати з площини стін на висоту до 2 м від підлоги. Крім того, у всіх приміщеннях для перебування людей з оголеним тілом розміщення нагрівальних приладів і трубопроводів опалення повинно виключати можливість отримання опіків. У приміщеннях з вологим і мокрим режимами ніші в зовнішніх стінах для розміщення нагрівальних приладів не влаштовуються. У випадках, коли елементи вентиляційних систем (повітроводи, решітки, а також нагрівальні прилади і трубопроводи) виступають з площини стін або вимушено встановлюються на висоті до 2 м від підлоги, вони закриваються щитами або іншими засобами, що виключають опіки та інші можливі травми займаються, при цьому конструкція захисних пристроїв виконується так, щоб не знижувати функціональні якості опалювально-вентиляційних систем.

5. Самостійні системи припливної та витяжної вентиляції передбачаються для:

- спортивних залів і залів критих ковзанок;

- душових, раздевален для займаються і масажних;

- службових приміщень для адміністративного та інженерно-технічного персоналу, інструкторсько-тренерського складу, побутових приміщень для робітників;

- технічних приміщень (бойлерних та ін).

Видалення повітря зі спортивних залів та зальних приміщень критих ковзанок, як правило, передбачається витяжними системами з природним спонуканням.

Спортивні зали без місць для глядачів, які мають обсяг, при якому на кожного одноразово займається припадає не менше 80 м2 обсягу зали, допускається проектувати з природною припливно-витяжною вентиляцією з забезпеченням однократного повітрообміну за 1 ч.

Компенсація витяжки з приміщень душових здійснюється за рахунок додаткового припливу повітря з приміщень раздевален, куди передбачається організована подача повітря у п'ятикратному обсязі душових, але не менше двох кратного об'єму раздевален.Видалення повітря з раздевален передбачається в двох кратному обсязі через приміщення душових. У випадках, коли кількість повітря, що видаляється з душових (з урахуванням приміщень раздевален), перевищує 10-кратний повітрообмін, різниця об'ємів повітря видаляється безпосередньо з приміщення раздевален.

В спортивних залах, де передбачаються природна припливно-витяжна вентиляція і зниження температури в неробочий час, систему опалення рекомендується влаштовувати з двох окремих груп нагрівальних приладів: основний, розрахованої на постійне підтримання температури внутрішнього повітря +5 °С, і додаткової, що забезпечує доведення внутрішньої температури до розрахункової.

Видалення повітря зі спортивних залів та зальних приміщень критих ковзанок із штучним льодом, передбачені витяжними системами з природним спонуканням, рекомендується здійснювати, використовуючи звичайні вентиляційні шахти, що встановлюються безпосередньо на покрівлі залу. Витяжні шахти обладнуються утепленими клапанами з електропідігрівом і дистанційним керуванням, а також піддонами для збирання і видалення конденсату. До клапанів і піддонів забезпечується зручний доступ обслуговуючого персоналу. Розміри внутрішнього перерізу шахт визначаються за розрахунком з урахуванням гравітаційного і вітрового напору й тиску, створюваного припливною вентиляцією.

Неорганізовану подачу зовнішнього повітря в спортивні зали при проектуванні природної припливно-витяжної вентиляції рекомендується здійснювати, використовуючи як припливних пристроїв, що відкриваються, фрамуги в нижній і верхній частинах вітражів.

У разі якщо раздевальни для займаються (з душовими при них) об'єднані з іншими приміщеннями загальною системою припливної вентиляції з розрахунковою температурою припливного повітря нижче +25 °С, то для них передбачається зональний підігрівач. Якщо ж температура припливного повітря в системі дорівнює +25 °С (тобто розрахункової для раздевален), тони повітропроводі в раздевальне зональний підігрівач не передбачається, а для інших приміщень, що потребують більш низької розрахункової температури повітря в холодний період року, розрахункову величину тепловтрат на опалення цих приміщень зменшують на величину перегріву припливного повітря.

Систему витяжної вентиляції з санітарних вузлів і курильних допускається об'єднувати з системою витяжної вентиляції з душових.

6. У системах повітряного опалення зальних приміщень, суміщених з вентиляцією та кондиціонуванням повітря, допускається застосування рециркуляції повітря. При цьому обсяг прециркуляция воздухаодаваемого зовнішнього повітря не повинен бути менше зазначеного в табл. 14.

У будинках спортивних споруд цілорічного використання застосовуються системи центрального водяного опалення. Для приміщень, в яких передбачається у неробочий час зниження внутрішньої розрахункової температури повітря, підігрів його до нормованих параметрів рекомендується здійснювати системами припливної вентиляції, які в цей період використовуються як системи повітряного опалення. При відповідному обґрунтуванні, для опалення зазначених приміщень або їх груп можуть застосовуватися лише системи повітряного опалення.

У зальних приміщеннях, виконаних в клеедеревянных конструкціях при необхідності забезпечення необхідної відносної вологості в зоні цих конструкцій (не менше 45%) рекомендується пристрій зволоження повітря у системах загальнообмінної припливної вентиляції. В окремих випадках при відсутності припливної вентиляції допускається використання місцевих зволожувачів.

7. В спортивних залах з місцями для більш 800 глядачів і критих ковзанках з місцями для глядачів рекомендується передбачати самостійні системи повітророзподілення для зони розміщення місць для глядачів і для зони знаходження займаються (конкуруючих).

8. Помещения, предназначаемые для оборудования в них приточных систем и установок кондиционирования воздуха, рекомендуется размещать в подвальных или цокольных этажах (на грунте) так, чтобы протяженность трасс воздуховодов была минимальной. В исключительных случаях, когда не представляется возможным разместить эти помещения в нижних этажах, допускается их размещение вне пределов основного здания (в том числе в отдельном или пристроенном объеме) или в его верхних этажах. В первом случае предусматриваются переходы, соединяющие технические помещения с основным объемом здания (с прокладкой в них каналов), во втором ―  предусматриваются мероприятия по вибро-, звуко- и гидроизоляции, а также устройство эксплуатационных проходов и проемов для демонтажа и замены оборудования. Оптимальный вариант выбирают путем сопоставления технико-экономических показателей.

В помещениях, предназначаемых для оборудования приточных систем, допускается устройство вводов теплоносителя, бойлерных и водяных насосных.

9. Потужність охолодження холодильних станцій критих ковзанок із штучним льодом приймається за річним навантаженням з урахуванням параметрів внутрішнього повітря.

Температура поверхні льоду для розрахунку приймається мінус 8 °С при товщині льоду 50 мм. Різниця температур поверхні льоду в будь-яких точках може складати не більше 0,5 °С.

 

Для проектування та монтажу систем вентиляції спортзалів

телефонуйте за номером (097) 775-48-21

 

Характеристики

Основні атрибути
Термін виконання14 дн
Вибір надаваних послугМонтаж, Обслуговування, Проектування
Тип систем вентиляції та кондиціонуванняСистеми зволоження і осушення повітря, Системи вентиляції, припливно-витяжні, Системи охолодження і обігріву

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 650 000 грн.